נוטריוודה Achieve : הארוחה המושלמת לתזונה היומית

שאלות נפוצות:

מהם היתרונות של נוטריוודה Achieve ?

טעם: דבר ראשון והחשוב מכל, הטעמים של אבקת אציב מדהים! יצרנו אותו בטעמים עשירים ומוקרמים של וניל ושוקולד.

שובע: דבר שני, התערובת תחזיק אתכם שבעים לאורך זמן – למעשה לקוחות רבים מדווחים על הרגשת השובע לאורך 4 שעות בהכנת השייק עם מים בלבד! תהיה לך הצלחה גדולה יותר מכיוון שהרגשת השובע שלך תהיה למשך שעות.

תערובת חלבונים אופטימאלית: באציב משתמשים אך ורק בארבעה חלבונים באיכות הגבוהה ביותר המשפר את מערכת העיכול, מאזן רמות סוכר וספיגת מרכיבים תזונתיים.

מרקם:אציב מתערבב בקלות עם נוזלים שונים, הכוללים מים חמים וקרים – ללא השוואה לשום תחליף ארוחה אחר !

תחנת כוח של צמחים עוצמתיים: התערובת מכילה צמחים איורוודים עוצמתיים שפותחה באמצעות הועדה המדעית המפורסמת שלנו כדי להבטיח את הכי טבעי והכי טוב עבורך.

התוצאה? ארוחה שהיא לא רק סופר בריאה אלא גם משביעה וטעימה!

האם נוטריוודה Achieve נקי חומרים משמרים או מרכיבים מלאכותיים?

כן. המוצר 100% טבעיונקי ממרכיבים מלאכותיים. כמו כן התערובת מכילה 22 ויטמינים ומינרלים, 20 חומצות אמינו ותערובת בוטאנית ייחודית. כלמרכחב באציב נקי מחומרים משמרים ופותח בקפידה להזנה אופטימאלית!

איך הפורמולה נותנת לי הרגשת שובע?

נוסחת עילית מתקדמת בשילוב ארבעה סוגים של חלבונים מבודדים ישאירו אותך עם הרגשת שובע למשך שעות כל פעם. אנחנו משתמשים בחלבון האיכותי ביותר שניתן למצוא כיום כדי להבטיח ערכים תזונתיים גבוהים עבורך. בשילוב 6 גרם סיבים למנה להבטיח את הרגשת השובע שלך לזמן ארוך.

אלו נוזלים מומלץ לי לערבב את האציב?

כדי לקבל את התוצאות הדרמאטיות ביותר של ירידה במשקל, מומלץ לערבב את האציב עם מים כדי לשמור על ספרת קלורות נמוכה. כמו כן ניתן לערבב את האציב עם חלב רזה, חלב שקדים, חלב אורז... תלוי בטעם האהוב עליך.

אני רוצה לקח נוטריוודה Achieve אך יש לי אלרגיה לסויה. מה עלי לעשות?

פחות מ 1% מכלל האוכלוסיה אלרגית לסויה. בהשוואה ל 4% שאלרגית לבוטנים.

שאלות נפוצות לגבי סויה

מדוע אני צריך להוסיף סויה לתזונה שלי?

פולי סויה עשירים בחלבונים בצורה טבעית והם ללא כולסטרול, עשירים בפחמימות מורכבות, בסיסים והם ללא לקטוז, מה שהופך את הסויה לבטוח לשימוש ואידיאלי לצרכיתם של רוב בני האדם. באופן כללי מומלץ לשלב מקורות שונים של חלבונים כדי לאזן את התזונה היומית שלנו.

מהו ההבדל בין חלבון סויה, חלבון מי גבינה וחלבונים אחרים?

במחקרים קליניים רבים נמצא שוב ושוב כי חלבון סויה הינו החלבון המלא המושלם ממקור צמחי. חלבון מלא הוא חלבון המכיל כמות משמעותית של כל חומצות האמינו החיוניות לתפקוד גוף האדם.

מדד PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score) הינו מדד איכות החלבון המתקדם ביותר כיום. על פי מדד זה, הציון הגבוה ביותר למזון הוא 1.0. חלבון סויה מבודד יחד עם חלבון ביצה, מי גבינה וקזאין קבל ציון 1.0 מושלם, כלומר חלבונים אלו הינם בזמינות הביולוגית (bio-available) הגבוהה ביותר לגוף האדם.

שמעתי שרוב הסויה כיום מיוצרים בהנדסה גנטית (GMO). מהי המשמעות של הנדסה גנטית והאם הסויה במוצר נוטריוודה Achieve מהונדסת גנטית?

במוצר נוטריוודה Achieve משמשים רק בפולי סויה ללא הנדסה גנטית. הנדסה גנטית הינה אורגניזם בהם משתמשים בייצור תרופות פארמצוטיות. הערכה היא ש 90% מפולי הסויה המיוצרים כיום בארצות הברית מהונדסים גנטית, הם אינם טובים לבריאותינו ולכן אנו לעולם לא משתמשים בהם במוצרים שלנו.

שמעתי שפולי סויה מכילים הקסאן ומונוסודיום גלוטומאט כתוצרי לוואי מתהליך הייצור,האם זה נכון במוצר נוטריוודה Achieve ?

לא, חלבון סויה מבודד שנמצא בנוטריוודה Achieve מאושר ללא הקסאן וללא מונוסודיום גלוטומאט.

האם סויה בטוחה לשימוש לנשים בהריון ומניקות?

נשים בהריון ומניקות צריכות להיוועץ עם הרופא המטפל לפני שימוש בנוטריוודה Achieve

האם סויה בטוח לשימוש ילדים?

כמות הסויה במוצר נוטריוודה Achieve בשימוש של פעם ביום בטוח לגמרי לשימוש בקרב ילדים. לתשומת לבכם: אנחנו לא ממליצים להשתמש במוצר נוטריוודה Achieve כתחליך ארוחה לילדים, אלא כתוספת תזונתית לארוחה מאוזנת.

האם ידוע על אינטראקציה בין סויה ותרופות?